Ancelotti: Nie interesuje mnie to, kiedy wrócimy do gry

sports news

– Żyjemy w czasach, do których nie przywykliśmy, a które głęboko nas zmienią. Tego jestem pewien. Wszyscy na tym na pewno stracą, a piłka nożna jako pierwsza – powiedział menedżer Evertonu Carlo Ancelotti, w rozmowie z „Corriere dello Sport”.

– Dziś priorytetem jest zdrowie i ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Nie interesuje mnie to, kiedy wrócimy do gry lub czy skończymy sezon. To jest w tej chwili ostatnia rzecz, o której bym pomyślał – dodał włoski szkoleniowiec.

Zdaniem Ancelottiego świat piłki po zakończeniu pandemii koronawirusa będzie wyglądał zupełnie inaczej.

– Słyszę, że tym że w klubach tnie się pensje, zawiesza płatności. Niektórzy sądzą, że to nieodpowiednie. Jednak wkrótce w ekonomii nastąpią zmiany i to na wszystkich poziomach. Prawa telewizyjne będą tańsze, piłkarze i trenerzy będą mniej zarabiali i bilety na mecze będą tańsze, bo ludzie będą mieli mniej pieniędzy. Teraz jednak zajmijmy się skuteczna walką z wirusem – stwierdził Ancelotti.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.