Ancelotti: Nie zmienimy nastawienia i nie będzie kalkulacji

sports news

Trener SSC Napoli Carlo Ancelotti oczekuje od swoich podopiecznych maksymalnego zaangażowania w rewanżowym meczu 1/8 finału rozgrywek Ligi Europy przeciwko FC Salzburg.

„Błękitni” w Austrii bronić będą solidnej zaliczki, po zwycięstwie w stolicy Kampanii 3:0.

– To był dobry wynik, ale chcemy zagrać najlepiej jak potrafimy i wygrać ponownie – deklaruje Ancelotti, cytowany przez „Corriere dello Sport”.

– Nic się nie zmieni pod względem naszego nastawienia. Przyjechaliśmy, aby dać z siebie wszystko i nie kalkulować – podkreślił szkoleniowiec wicemistrzów Włoch.

– Drużyna z Salzburga potrafi naciskać i atakować na połowie rywala. Są przy tym bardzo agresywni, ale jeśli przełamiemy ich pierwszą linię obrony, to będziemy mieć swoje szanse. Tak właśnie było w pierwszym meczu. Postaramy się znów narzucić naszą grę – podsumował Ancelotti.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.