Ancelotti nie zostanie zwolniony

sports news

Carlo Ancelotti nie zostanie zwolniony z SSC Napoli. Według dziennika „Tuttosport” głównym powodem jest wysokie odszkodowanie.

Prezes włoskiego klubu Aurelio De Laurenits nie zdecyduje się na razie na zmianę trenera. Mimo że wyniki Napoli są dalekie od oczekiwań, to zwolnienie Ancelottiego wiązałoby się z ogromnym odszkodowaniem.

Dodatkowo prezes Napoli nakazał zawodnikom pozostanie na dłużej w ośrodku treningowym, by lepiej przygotować się do kolejnych spotkań. Zawodnicy jednak nie zastosowali się do tego nakazu, a trener stanął po ich stronie.

Włoskie media sugerują, że Ancelotti sam może podać się do dymisji w związku z napiętą sytuacją w ekipie z Neapolu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.