LE: Remis Dynama Kijów w Kopenhadze, grał Kędziora

FC Kopenhaga zremisowała u siebie z Dynamem Kijów 1:1 (1:0) w meczu 4. kolejki grupy B Ligi Europy. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Tomasz Kędziora.

Piłkarze z Kopenhagi objęli prowadzenie już w 4. minucie. Jens Stage wykorzystał błąd golkipera rywal i trafił do pustej bramki.

Goście mogli szybko wyrównać, ale Wiktor Cyhankow zmarnował rzut karny.

Zawodnicy z Kijowa do remisu doprowadzili w 70. minucie, kiedy Benjamin Verbić uderzył sprzed pola karnego.

W barwach gości całe spotkanie rozegrał Tomasz Kędziora. Dla reprezentanta Polski był to szósty występ w europejskich pucharach w tym sezonie.