Andre Martins: Presję to mają ludzie, którzy stracili pracę

sports news

Pomocnik Legii Warszawa udzielił obszernego wywiadu redakcji legia.com, w którym został między innymi zapytany, czy czuje presję przed występami na boisku.

30-letni Portugalczyk odpowiadając na pytanie, odniósł się do aktualnej sytuacji, związanej ze skutkami pandemii koronawirusa.

– Szczerze mówiąc nie wiem czy „presja” jest odpowiednim słowem na to, co czujemy na murawie. Myślę, że tyczy się ona raczej osób, które w obecnych czasach straciły pracę, pieniądze i nie mają jak nakarmić swoich dzieci. To jest prawdziwa presja. My po prostu gramy w piłkę, robimy to, co kochamy. Czy czujemy stres? Tak, każdy się czasem denerwuje. Czy bywamy wkurzeni, bo nie wychodzi? Jasne. Nieraz robisz wszystko żeby wygrać, uszczęśliwić te dziesiątki tysięcy ludzi na stadionie, widzisz jak oni w ciebie wierzą, a mimo to przegrywasz. To frustruje, wywołuje złość. Ale poza boiskiem wielu z nas ma problemy dotyczące życia prywatnego, o które rzeczywiście można się martwić – tak jak miałem ja, gdy chorowała moja mama. Boisko jest od tego wolne, bo gdy wchodzisz na plac, zapominasz o całym świecie poza nim. Grając chcę sprawić, by ktoś, kto też przeżywa trudne chwile w życiu, choć przez te 90 minut mógł czuć radość – odpowiedział Martins.

(legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.