Dwa treningi Arki przed derbami Pomorza

sports news

Przygotowujący się derbów Pomorza piłkarze Arki Gdynia, mieli we wtorek aż dwa treningi. Drużyna ćwiczyła na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu.

Podczas pierwszych zajęć zawodnicy pracowali nad dynamiką oraz siłą. Po południu, po rozgrzewce, głównym elementem treningu były ćwiczenia techniczne, a na koniec ćwiczono schematy rozgrywania akcji ofensywnych.

We wtorek, cała drużyna Arki przeszła kolejną serię testów na obecność COVID-19, których wyniki będą znane w środę.

Arka zmierzy się na wyjeździe z Lechią Gdańsk, w niedzielę o godzinie 17:30.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.