Andrew Robertson przedłuży kontrakt z „The Reds”

sports news

W najbliższych dniach Andrew Robertson ma złożyć podpis pod nową, długoterminową umową z Liverpoolem FC.

W trwających rozgrywkach obrońca jest wiodącą postacią zespołu z Anfield Road. Dotąd rozegrał 20 spotkań na boiskach angielskiej ekstraklasy i strzelił cztery gole. Zanotował także sześć występów w Lidze Mistrzów.

Dobra postawa Szkota sprawiła, że włodarze „The Reds” chcą zaoferować mu podpisanie nowego, pięcioletniego kontraktu, który będzie miał obowiązywać do czerwca 2024 roku.

Robertson trafił do zespołu z Merseyside w 2017 roku z Hull City, W przeszłości występował także w Dundee United oraz Queen’s Park.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.