Anthony Martial przedłużył umowę z Manchesterem United

sports news

Manchester United poinformował oficjalnie o przedłużeniu umowy z Anthonym Martialem. Francuz złożył podpis pod kontraktem ważnym do końca czerwca 2024 roku.

W umowie zawarto zapis, że może zostać ona przedłużona dodatkowo jeszcze o jeden sezon.

23- latek w drużynie „Czerwonych Diabłów” zadebiutował we wrześniu 2015 roku. Od tego czasu rozegrał 162 mecze, w których strzelił 46 goli.

– Kocham czas spędzony w tym klubie. Od dnia, w którym dołączyłem do drużyny, poczułem się częścią rodziny United – powiedział Francuz, cytowany przez oficjalną stronę zespołu z Manchesteru.

– W tym klubie najważniejsze jest wygrywanie i zdobywanie tytułów. Jestem przekonany, że przed nami kolejne sukcesy i to w niedalekiej przyszłości – dodał Martial.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.