Arrizabalaga: Nie miałem zamiaru sprzeciwić się menedżerowi, to zostało źle zrozumiane

sports news

Kepa Arrizabalaga nie czuje się winnym kontrowersyjnego zdarzenia z końcówki dogrywki niedzielnego finału Pucharu Ligi Angielskiej, w którym Manchester City pokonał po rzutach karnych Chelsea Londyn 4:3.

Bask odmówił zejścia z murawy przed serią „jedenastek”, chociaż w jego miejsce menedżer „The Blues” Maurizio Sarri chciał desygnować Willy’ego Caballero.

– Po pierwsze chciałbym zaznaczyć, że to było nieporozumienie – zapewnił Arrizabalaga w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnym serwisie Chelsea.

– W żadnym momencie nie miałem zamiaru się sprzeciwić menedżerowi. To zostało tylko źle zrozumiane, ponieważ wcześniej dwa razy skorzystałem z pomocy lekarzy, a trener pomyślał, że nie jestem w stanie kontynuować gry – wyjaśniał młody Bask.

– Były to dwie lub trzy minuty zamieszania, w czasie których lekarze dotarli na ławkę i wszystko dobrze wyjaśnili. To nie miało nic wspólnego z problemami, które miałem w tym tygodniu z udem – podkreślił były golkiper Athletiku Bilbao.

– Wiele o tym teraz pisze się w mediach społecznościach oraz pokazuje w telewizji, ale nie było moim zamiarem sprzeciwianie się menedżerowi. Nie był to główny akt finału. Graliśmy przeciwko jednej z najlepszych drużyn na świecie i byliśmy blisko zwycięstwa. Czujemy smutek, że nam się nie udało, ale pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie tego dokonać i możemy rywalizować z najlepszymi zespołami na świecie – dodał Bask.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.