Arsenal o krok od pozyskania Markusa Schuberta

sports news

Arsenal Londyn szuka następcy dla Petra Cecha. „Kanonierzy” są o krok od pozyskania Markusa Schuberta z Dynamo Drezno – donosi „The Independent”.


Petr Cech przechodzi na emeryturę i już nie będzie golkiperem Arsenalu, gdzie o miejsce w składzie rywalizował z Berndem Leno. Działacze klubu z północnej części stolicy Anglii bardzo mocno pracują nad znalezieniem dla Czecha odpowiedniego następcy.

„The Independent” donosi, że zostanie nim młody bramkarz Dynamo Drezno. 21-latek ma trafić do Arsenalu na zasadzie wolnego transferu.

Schubert w sezonie 2018/19 wystąpił w 31 meczach 2. Bundesligi. Puścił w nich 43 gole i dziewięć razy zachował czyste konto.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB