Lechia Gdańsk rozpoczęła przygotowania do sezonu 2019/20

sports news

Lechia Gdańsk 13 czerwca rozpoczęła przygotowania do sezonu 2019/20. Piłkarze w czwartek mieli testy szybkościowe, a następnie udali się na wspólny posiłek – poinformował klub z Trójmiasta na swojej oficjalnej stronie internetowej.

W klubie nie pojawił się Zlatan Alomerović, który dołączy do drużyny w poniedziałek. Dłuższe wolne otrzymał także Tomasz Makowski, który uczestniczył w mistrzostwach świata U-20. Trener Piotr Stokowiec nie ma do dyspozycji również Karola Fili, który został powołany na mistrzostwa Europy U-21.

*****
Lista zawodników Lechii Gdańsk na pierwszym treningu:

Bramkarze: Dusan Kuciak, Maciej Woźniak.
Obrońcy: Błażej Augustyn, Adam Chrzanowski, Filip Dymerski, Rafał Kobryń, Mario Maloca, Michał Nalepa, Daniel Mikołajewski.
Pomocnicy: Mateusz Cegiełka, Maciej Gajos, Jarosław Kubicki, Patryk Lipski, Daniel Łukasik, Egy Maulana Vikri, Adrian Petk, Sławomir Peszko, Mateusz Sopoćko, Zarko Udovicić, Rafał Wolski, Paweł Żuk, Mateusz Żukowski.
Napastnicy: Flavio Paixao, Artur Sobiech.

(za lechia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Nowy bonus w Fortunie! https://tylkopilka.pl/nowy-bonus-w-fortunie/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-26/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Milan – Juventus – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/milan-juventus-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama