Arteta: Cofnęliśmy się zbyt głęboko

sports news

Menedżer Arsenalu Mikel Arteta był mocno zawiedziony porażką z Chelsea 1:2 w niedzielnych derbach Londynu rozegranych w ramach 20. kolejki Premier League.

„Kanonierzy” na Emirates Stadium długo prowadzili 1:0, ale dopiero w samej końcówce o sukcesie „The Blues” przesądzili Jorginho oraz Tamy Abraham.

– Jestem naprawdę rozczarowany wynikiem i sposobem, w jaki straciliśmy gole, a także ich czasem. Cieszę się jednak z wielu rzeczy, które widziałem – przyznał Arteta w rozmowie udzielonej oficjalnej stronie trzynastokrotnych mistrzów Anglii.

– Cieszę się z wielu rzeczy, nad którymi pracowaliśmy podczas treningów i które widzieliśmy w tym spotkaniu. Jestem jednak rozczarowany, ponieważ przegraliśmy. Chelsea była świetnie przygotowana fizycznie – podkreślił Hiszpan.

– Musimy podążać dalej własną ścieżką. Nie zabrakło nam koncentracji. Przy stanie 1:0 cofnęliśmy się jednak zbyt głęboko, znacznie głębiej niż lubię. Wcześniej Chelsea nie stworzyła sobie żadnych wyraźnych okazji – zaznaczył Arteta.

– Mieliśmy całkowitą kontrolę nad spotkaniem i posiadaliśmy częściej piłkę. Potem jednak cofnęliśmy się i fizycznie ciężko już było utrzymać poziom gry Chelsea. Grali w innym tempie i byli o wiele bardziej agresywni – podsumował opiekun „Kanonierów”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.