Artiom Łaguta spędzi szósty rok w Grudziądzu

sports news

Artiom Łaguta podpisał kontrakt na starty w MrGarden GKM w sezonie 2020 – poinformował klub z Pomorza na swojej oficjalnej stronie.

Dla Rosjanina będzie to szósty rok spędzony w Grudziądzu.Trafił tutaj z Unii Tarnów przed sezonem 2015, kiedy to GKM powracał do PGE Ekstraligi. Od trzech lat co roku jest najskuteczniejszym wśród podopiecznych Roberta Kempińskiego.

Łaguta jest trzecim seniorem, który związał się z grudziądzkim klubem w listopadowym okresie transferowym. Wcześniej dwuletnie umowy parafowali Nicki Pedersen oraz Kenneth Bjerre.

– Chyba nikt nie wyobraża sobie naszej drużyny bez tego zawodnika. W tym roku, zarówno my, jak i sam Artem nie chcieliśmy czekać do końca sezonu, dlatego też rozmowy na temat przedłużenia kontraktu zaczęliśmy już w czerwcu – podkreślił Marcin Murawski.

– Szybko udało się wypracować porozumienie i jesteśmy szczęśliwi, że nasz Rosjanin już szósty sezon będzie startował w Grudziądzu – dodał prezes klubu z Pomorza.

(za gkm.grudziadz.net)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.