Madsen trzy lata dłużej z „Lwami”

sports news

Leon Madsen przedłużył kontrakt z forBET Włókniarzem Częstochowa – poinformowali czterokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Duńczyk dopełnił wszelkich formalności, parafując stosowną umowę na trzy lata i będzie z Lwem na piersi występować przynajmniej do końca 2022 roku.

Miniony sezon okazał się najlepszym w dotychczasowej karierze Madsena. Kapitan „Lwów” okazał się bowiem najskuteczniejszym zawodnikiem PGE Ekstraligi i dodatkowo z ekipą forBET Włókniarza sięgnął po brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski.

Filigranowy Skandynaw mimo walki z kontuzją i pauzy w jednej rundzie, nieźle spisał się w cyklu SEC, w którym wywalczył brązowy medal. Jeszcze lepiej wypadł w Grand Prix. Mimo debiutu w tym elitarnym cyklu wywalczył tytuł indywidualnego wicemistrza świata, ustępując wyłącznie Bartoszowi Zmarzlikowi.

Duńczyk poza tym, że startował w Polsce i ojczyźnie, zaliczył również występy w ligach szwedzkiej, niemieckiej i angielskiej. W kolebce europejskiego speedwaya w latach 2009-10 reprezentował barwy Poole Pirates.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.