Artur Skowronek trenerem lutego

sports news

Wisła Kraków najlepiej ze wszystkich zespołów wkroczyła w nowy rok kalendarzowy. W lutym „Biała Gwiazda” zdobyła dziesięć na możliwych dwanaście punktów. Dzięki temu szkoleniowiec tego klubu, Artur Skowronek, zdobył swój pierwszy tytuł Trenera Miesiąca.

Praca Artura Skowronka znalazła odbicie nie tylko w tabeli, ale też uznanie u kolegów po fachu. Dziewięciu z nich zagłosowało na niego w wyborach na Trenera Miesiąca. Sześciu wybrało Aleksandara Vukovicia, który wraz z Legią Warszawa osiągnął identyczny dorobek punktowy.

Artur Skowronek jest pierwszym szkoleniowcem „Białej Gwiazdy” w historii wyróżnionym tym tytułem. Wisła Kraków została zaś dzięki temu piętnastym klubem, którego trener wygrał tę nagrodę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.