Piękny gest piłkarzy Realu Madryt

sports news

Piłkarze Realu Madryt złożyli się na pokrycie kosztów wynajęcia samolotu, którym do Madrytu mają przylecieć środki medyczne. Mają one pomóc w walce z pandemią koronawirusa.

Kapitan „Królewskich” Sergio Ramos, który jest ambasadorem UNICEF-u poinformował o tym na antenie hiszpańskiej stacji Antena 3 w programie „El Hormiguero”.

– Jako ambasador UNICEF-u, skontaktowałem się z nimi z pytaniem, jak moglibyśmy im pomóc. UNICEF zaangażował się w dostarczanie środków medycznych do szpitali i razem z kolegami postanowiliśmy pomóc. W piątek do Madrytu przyleci samolot z potrzebnymi środkami – powiedział Ramos. – Wszyscy powinniśmy pomagać, bo futbol stoi teraz na dalszym planie – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.