Ashley Cole wróci do Premier League?

Ashley Cole już wkrótce może wrócić na Wyspy Brytyjskie. Według najnowszych informacji angielskiej prasy 34-letni obrońca jest priorytetem transferowym szkoleniowca Newcastle United, Steve’a McClarena.

Nowy menadżer Srok szykuje lekkie wietrzenie szatni w ekipie z Newcastle upon Tyne, tak aby zespół mógł walczyć o wyższe cele, aniżeli utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

Jednym z zawodników, który miałby podnieść jakość w drużynie i stać się jej głównym elementem według najnowszych spekulacji ma być właśnie były ponad stukrotny reprezentant Synów Albionu, Ashley Cole.

Pozyskanie byłego gracza londyńskiej Chelsea, który ma ważny kontrakt z AS Romą do czerwca przyszłego roku, byłoby o tyle łatwe dla Newcastle, iż doświadczony lewy obrońca coraz poważniej ze względu na brak regularnych występów zastanawia się nad powrotem do rodzimej ligi.

Oprócz klubu z St James’ Park chęć pozyskania 34-letniego defensora wyraża także amerykański New York City FC, który gra na co dzień w Major League Soccer.

W zakończonej nie tak dawno kampanii ligowej 2014/2015 rozegrał on we wszystkich możliwych rozgrywkach zaledwie 16 meczów. Złożyło się na nie między innymi 11 występów w Serie A. Co warte zaznaczenia, we wszystkich przebywał na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty rywalizacji.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…