Joe Gomez: To była łatwa decyzja

Joe Gomez w swoim pierwszym wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej Liverpoolu przyznał, iż decyzja o podpisaniu kontraktu z ekipą z czerwonej części Merseyside nie była trudna.

Młody obrońca ujawnił również, dlaczego zdecydował się na przenosiny do ekipy osiemnastokrotnego mistrza Anglii. Przypomnijmy, że chęć pozyskania 18-latka wyrażały także takie ekipy jak chociażby Manchester City, Arsenal, czy też Borussia Dortmund.

– Transfer do Liverpoolu to spełnienie marzeń. Tak naprawdę nie dotarło jeszcze do mnie, że jestem piłkarzem The Reds. Jestem bardzo podekscytowany i nie mogę się doczekać startu sezonu – stwierdził były gracz Charlton Athletic.

– Wiadomość o zainteresowaniu ze strony Liverpoolu dotarła do mnie już jakiś czas temu. Z każdym kolejnym dniem wizja moich przenosin na Anfield stawała się jednak coraz bardziej realna. Chciałem dołączyć do tego klubu i z niecierpliwością czekałem, aż wszystko dobiegnie do końca – kontynuował młodzieżowy reprezentant Synów Albionu.

– Moja rodzina udzieliła mi potrzebnego wsparcia. Zdawali sobie sprawę jak bardzo chcę tego transferu, tak więc bez problemów poparli w stu procentach moją decyzję. To była łatwa decyzja – powiedział.

– O moim transferze do Liverpoolu zadecydowała przede wszystkim historia klubu oraz jego wielkość. Poza tym od zawsze śledziłem dokładnie poczynania drużyny z miasta Betlesów – dodał.

Reklama

Najwygodniejsze aplikacje do płatności w kasynach internetowych https://tylkopilka.pl/najwygodniejsze-aplikacje-do-platnosci-w-kasynach-internetowych/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…