Ashley Morris szóstym „Tygrysem”

sports news

Ashley Morris został nowym zawodnikiem Sheffield Tigers – poinformował beniaminek SGB Premiership na swojej oficjalnej stronie.

Wypożyczony z Wolverhampton Wolves Brytyjczyk jest już szóstym żużlowcem, który zdecydował się na ofertę popularnych „Tygrysów”.

Wcześniej podobny kierunek wybrali jego rodak Kyle Howarth, Australijczycy Todd Kurtz, Jack Holder i Josh Grajczonek oraz Duńczyk Nicki Pedersen.

– Dolny kraniec zespołu jest tak samo ważny jak górny i rozważaliśmy wszystkie możliwe opcje. Ashley ma doświadczenie w Premiership i dobre wyniki na niektórych torach. Z pomocą takich osób, jak menedżer Simon Stead, trzykrotny mistrz świata Nicki Pedersen i lider taki jak Josh Grajczonek, jestem pewien, że zaskoczy – podkreślił promotor klubu Damien Bates.

Sheffield Tigers zastąpili na najwyższym szczeblu rozgrywek Poole Pirates. Włodarze słynnego klubu z hrabstwa Dorset zdecydowali się na starty w niższej Championship.

(za sheffield-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy