Zagłębie Lubin zmierzy się w Turcji z Dynamem Moskwa

sports news

Podopieczni Martina Seveli wznowią zajęcia przed rundą wiosenną 8 stycznia – poinformowało Zagłębie Lubin na swojej oficjalnej stronie.

Dziewięć dni później dwukrotni mistrzowie Polski wylecą na obóz do Turcji.

Podczas zgrupowania drużyna zostanie zakwaterowana w hotelu Susesi w miejscowości Belek. To dobrze znane miejsce dla „Miedziowych”, bowiem korzystają z niego już od wielu lat.

Podopieczni Seveli na miejscu rozegrają cztery gry kontrolne. Jednym z rywali będzie rosyjskie Dynamo Moskwa, w którym występuje Sebastian Szymański.

* * * * * *
Plan przygotowań Zagłębia Lubin do rundy wiosennej:

8 stycznia – powrót do treningów
9-10 stycznia – badania i testy wydolnościowe
17-31 stycznia – obóz przygotowawczy w Turcji (Belek)
20 stycznia – sparing (Dynamo Moskwa)
23 stycznia – sparing (Universitatea Craiova)
27 stycznia – sparing (MFK Karvina)
30 stycznia – sparing (Beroe Stara Zagora).

(za zaglebie.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama