Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 14. dzień czerwca, wybraliśmy z NBAZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Z Euro 2020 przenosimy się do USA, do stanu Georgia, gdzie w Atlancie miejscowi Hawks podejmą w czwartym meczu półfinału Konferencji Wschodniej, Philadelphia 76ers.

Typujemy, że Sixers wygrają to spotkanie różnicą przynajmniej pięciu punktów.

Po pierwszym meczu w tej serii, przegranym przez zespół z Filadelfii, Szóstki wygrały dwa kolejne starcia. Recepta na sukces okazała się prosta. Do krycia Trae Younga, szkoleniowiec Doc Rivers przypisał Bena Simmonsa. To rozwiązało problem 76ers z niezwykle niebezpiecznym strzelcem, który niemalże sam zdemolował ich w pierwszym starciu.

Wszystko wskazuje na to, że dziś poza Danny Green’em, Sixers zagrają w pełnym składzie. Oczywiście wszystkie oczy będą wrócone na Joela Embiida, który jest największą gwiazdą tej serii. Kameruńczyk dominuje pod obiema tablicami i notuje naprawdę świetne statystyki.

Liczymy, że ekipa z Miasta Braterskiej Miłości wygra ten pojedynek i pokryje handicap -4.5 pkt. Kolejne starcie już na południu Filadelfii będzie zatem rozstrzygające o losach tej serii.

Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers, typ: 2 (-4.5 pkt), kurs: 1.97.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”