Attilio Lombardo asystentem Manciniego

sports news

Włoska Federacja Piłkarska w oficjalnym komunikacie na Twitterze poinformowała, że nowy asystentem selekcjonera Roberto Manciniego został Attilio Lombardo.

Obaj trenerzy znają się bardzo dobrze i w przeszłości mieli okazję współpracować. Lombardo był asystentem Manciniego, kiedy ten prowadził Manchester City i Galatasaray SK. Ponadto asystował też Roberto Di Matteo w Schalke 04 Gelsenkirchen.

Ostatnio był członkiem sztabu szkoleniowego Sinisy Mihajlovicia w Torino FC.

53-latek jako piłkarz rozegrał w reprezentacji Włoch 19 spotkań, w których strzelił trzy
gole.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.