Andreazzoli ponownie trenerem Empoli

sports news

Empoli FC poinformowało oficjalnie, że nowym trenerem zespołu został Aurelio Andreazzoli. 65-latek wrócił do klubu po czterech miesiącach.

65-latek zastąpił Giuseppe Iachiniego, który został zwolniony tego samego dnia. Tym samym Aurelio Andreazzoli wraca na Stadio Carlo Castellani zaledwie po czterech miesiącach.

Został zwolniony w listopadzie z powodu słabych wyników Empoli w meczach ligowych. Wcześniej wprowadził ten zespół do Serie A.

Teraz przed doświadczonym szkoleniowcem misja utrzymania drużyny. Po 27 kolejkach Empoli FC jest na siedemnastym miejscu z dorobkiem 22 punktów. Nad strefą spadkową ma tylko punkt przewagi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.