Augusto doznał kontuzji i opuści zgrupowanie Śląska

sports news

Śląsk Wrocław poinformował na oficjalnej stronie internetowej, że Augusto ma problemy z kolanem i opuści zgrupowanie w tureckim Belek.

Pomocnik urazu kolana doznał w 45. minucie meczu kontrolnego z Dinamem Zagrzeb (0:2). Jak na razie nie wiadomo na ile poważna jest kontuzja. Wszystko wyjaśni się po szczegółowych badaniach.

Dlatego Portugalczyk wróci do Wrocławia, gdzie zostanie zdiagnozowany. Jego miejsce na zgrupowaniu w Turcji zajmie Maciej Pałaszewski.

Kontuzja 31-latka to zła wiadomość dla trenera Vitezslava Lavicki. Augusto w rundzie jesiennej był podstawowym zawodnikiem Śląska. Rozegrał 15 spotkań, w tym 11 w pierwszym składzie. Strzelił jednego gola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.