Aurier i Sissoko przeprosili za wspólny trening

sports news

Piłkarze Tottenhamu, Serge Aurier oraz Moussa Sissoko przeprosili za nieprzestrzeganie zasad obowiązujących w Anglii, związanych z pandemią korona wirusa.

Gracze londyńskiego klubu opublikowali (później usunęli) na Instagramie wideo ze wspólnego treningu, na którym nie zachowywali wobec siebie należytej odległości.

„Zdajemy sobie sprawę, że jako piłkarze musimy dawać przykład, szczególnie w tych niepewnych czasach. Chcemy przeprosić, za brak dobrego przykładu. Wszyscy musimy przestrzegać zaleceń rządowych, aby zminimalizować liczbę ofiar pandemii. Dziękujemy służbie zdrowia za ich pracę i obaj przeznaczymy datek, aby pokazać nasze wsparcie w ich obowiązkach” – napisali Aurier i Sissoko we wspólnym oświadczeniu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.