Rugani czeka na nowy kontrakt

sports news

Prezes Włoskiego Komitetu Olimpijskiego (CONI), Giovanni Malago, przyznał, że powrót do treningów w Serie A będzie możliwy od 4 maja.

– Wierzę w to, że powrót będzie możliwy od 4 maja. Na to wskazują uzgodnienia poczynione z ministrem sportu Vincenzo Spadaforą oraz komisją medyczną – powiedział Malago.

– 387 dyscyplin sportu zostało zatrzymanych. Rząd niebawem ogłosi swoją decyzję, ale musimy być gotowi na wszystko. Oczywiście inaczej wygląda sprawa ze sportami jak golf, a inaczej z grami zespołowymi. Inaczej trzeba podejść do sportów rozgrywanych na zewnątrz, a inaczej do tych, które toczą się w halach. To wszystko musi być ustalone – dodał szef CONI.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.