Austin FC od 2021 roku oficjalnie w MLS

sports news

Austin FC dołączy oficjalnie do grona klubów Major League Soccer – poinformował oficjalny serwis zawodowej piłkarskiej ligi USA i Kanady.

Zespół z Teksasu przystąpi do rozgrywek od 2021 roku i będzie 27. zespołem, walczącym o prymat najbardziej prestiżowych zmagań w Ameryce Północnej.

Włodarze klubu zapowiedzieli budowę nowego obiektu, który pomieści 20 tysięcy widzów. Stadion McKalla Place będzie kosztował 225 mln dolarów. Inwestycja ma być ukończona przed startem sezonu 2021.

Austin FC będzie trzecim klubem z Teksasu, rywalizującym w MLS. Wcześniej do grona tych drużyn dołączyły FC Dallas i Houston Dynamo.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.