Krystian Pieszczek wzmocnił Ipswich Witches

sports news

Krystian Pieszczek będzie reprezentować w 2019 roku zespół Ipswich Witches – poinformował oficjalny serwis beniaminka SGB Premiership.

Były wicemistrz świata juniorów jest piątym żużlowcem zakontraktowanym przez popularne „Wiedźmy” na kolejny sezon. W poprzednim bronił barw Leicester Lions.

Wcześniej zawodnikami beniaminka SGB Premiership zostali również Australijczycy Cameron Heeps i Jake Allen oraz Brytyjczycy Daniel King i Richard Lawson.

– Zdecydowałem się ponownie na jazdę w Anglii, bo to dla mnie świetne pole do postępów. Wiem, że Tomasz Gollob jeździł tutaj razem z Tonym Rickardssonem i sam liczę na dobrą jazdę w tym klubie. Nie będę zdziwiony, jeśli ludzie w Polsce będą się temu przyglądać. Po pierwsze chcę ustrzec się kontuzji, a po drugie chcę reprezentować moje kluby jak najlepiej, oby z awansami do fazy play off – podkreślił Pieszczek.

Włodarze ekipy z Foxhall Stadium po zatrudnieniu Polaka potrzebują jeszcze tylko dwóch żużlowców do uzupełnienia kadry.

(za ipswichwitches.co)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.