Badia: Mimo zwycięskiej serii, przerwa nam się przyda

sports news

Piast Gliwice wygrał pięć ostatnich meczów ligowy. Na kolejne spotkanie podopieczni Waldemara Fornalika muszą poczekać dłużej ze względu na mecze reprezentacji. Według Gerada Badii, pomocnika gliwickiego klubu nie jest to problem.

– My też potrzebujemy tej przerwy, żeby trochę odpocząć. Na pewno przyjemnie jest wygrać pięć razy z rzędu, ale w nogach czuć już to zmęczenie. Zwycięstwa nie przychodzą ot tak, że wystarczy pstryknąć – powiedział Gerard Badia w wywiadzie na oficjalnej stronie Piasta.

– Jak rozmawiam z chłopakami, to mówią, że mają ciężkie nogi. Jeśli chcesz wygrywać i mieć taką serię, to musisz dużo biegać, dlatego ta przerwa jest w tym momencie dla nas dobra, bo nogi oraz głowa będą mogły odpocząć – dodał pomocnik.

Hiszpan przyznał, że gliwiczanie skupiają się na pojedynczych meczach, a nie długoterminowych celach.

– Jesteśmy profesjonalistami, więc każdy z nas chce wygrywać i osiągać jak największe sukcesy. Musimy stawiać krok po kroku, iść od meczu do meczu, starać się i zobaczymy co będzie – zapowiedział Badia.

(za:piast-gliwice.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.