Glik: Stać nas na awans i dobry turniej Euro 2020

sports news

Kamil Glik, obrońca reprezentacji Polski przed rozpoczęciem eliminacji Euro 2020 przyznał na łamach portalu „Łączy Nas Piłka”, że zespół prowadzony przez Jerzego Brzęczka ma predyspozycje, by awansować do turnieju finałowego.

– Ta grupa zawodników, która jest obecnie na zgrupowaniu reprezentacji, ma predyspozycje do tego, aby pojechać na mistrzostwa Europy w 2020 roku i rozegrać dobry turniej – powiedział Kamil Glik.

– Jestem o tym przekonany. Atmosferę w drużynie i wszystko to, co się dzieje wokół kadry, przede wszystkim budują jednak wyniki – dodał środkowy obrońca.

Reprezentant Polski ocenił również najbliższego rywala – Austrię.

– Oglądałem skróty meczów Austriaków. To bardzo solidna drużyna, mocno idzie na piłkę. W Wiedniu kluczowa dla nas będzie sfera fizyczna i mentalna – przyznał Kamil Glik.

(za:laczynaspilka.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.