Baidoo nowym prawoskrzydłowym Górnika Zabrze

sports news

Ishmael Baidoo został nowym piłkarzem Górnika Zabrze – poinformowali czternastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Ghańczyk przeszedł do ekipy z Górnego Śląska na mocy transferu definitywnego z Septemvri Sofia i złożył podpis pod kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2022 roku. Zawarte porozumienie zakłada możliwość przedłużenia współpracy.

Nowy podopieczny Marcina Brosza spędził w stolicy Bułgarii ostatnie dwa lata. Nominalny prawoskrzydłowy w bieżącym sezonie zagrał w dziewiętnastu meczach ligowych swojej drużyny, w których zdobył trzy bramki i zanotował dwie asysty.

– Cieszymy się z finalizacji transferu Baidoo. To bardzo młody i perspektywiczny piłkarz – podkreślił Bartosz Sarnowski.

– Jesteśmy przekonani, że będzie on dużym wzmocnieniem przed zbliżającymi się rozgrywkami – dodał prezes czternastokrotnych mistrzów Polski.

(za gornikzabrze.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.