Balotelli nie miał kolegów w Liverpoolu

sports news

Mario Balotelli swojego pobytu w Liverpoolu nie zaliczy do udanych. Włoski napastnik nie dość, że miał problemy z ustabilizowaniem swojej formy, to na dodatek, nie był zbyt lubiany w drużynie.

Jak opisał The Athletic, 29-latek był prawdziwym utrapieniem dla kolegów w szatni drużyny prowadzonej przez Brendana Rodgersa.

Według dziennika, Balotelli pewnego razu jechał autem z jednym z zawodników, Joe Allenem i nawet nie miał pojęcia kim on jest, co obrazuje doskonale jego stosunek do klubowych kolegów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.