Rugani niepewny przyszłości

sports news

Agent Daniele Ruganiego, Davide Torchia przyznał, że przyszłość jego klienta aktualnie pozostaje pod sporym znakiem zapytania.

Torchia dodał także, że Mauricio Sarri chciał sprowadzić Ruganiego do Chelsea.

– Gdyby Juve nie ceniło Ruganiego, już dawno by się go pozbyli. Sarri chciał go w Chelsea, a oni się nie zgodzili – przyznał agent piłkarza.

– To prawda, od początku ma problemy z ustabilizowaniem formy, ale to bardzo utalentowany gracz. Ciężko przedostać się do pierwszego składu drużyny, która na środku obrony ma dwóch najlepszych zawodników w kraju – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.