Barcelona nie może porozumieć się z Ter Stegenem w sprawie nowego kontraktu

sports news

Rozmowy Barcelony z Markiem-Andre ter Stegenem w sprawie przedłużenia kontraktu utkwiły w martwym punkcie – informuje kataloński Sport.

W ostatnich dniach przedstawiciele Barcelony rozmawiali online z agentem zawodnika, Gerdem Vom Bruchem. Obie strony jednak są daleko od osiągnięcia porozumienia, głównie ze względu na wysokie wymagania finansowe piłkarza.

Ter Stegen chce zarabiać dwa razy więcej, niż do tej pory, co jest sporym problemem dla Dumy Katalonii. Obie strony widziały się ze sobą już pięciokrotnie podczas rozmów na temat nowej umowy, ale żadne ze spotkań jak na razie nie doprowadziło do osiągnięcia satysfakcjonującego konsensusu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.