Barnes: Liverpool nie powinien zdobyć mistrzostwa, jeśli sezon nie zostanie dokończony

sports news

Legenda Liverpoolu – John Barnes, przyznał sensacyjnie w rozmowie z SkySports, że jego zdaniem The Reds nie powinni zdobyć tytułu mistrzowskiego, jeśli sezon nie zostanie doprowadzony do końca.

W ostatnim czasie w mediach pojawia się sporo głosów na temat przyznania Liverpoolowi mistrzostwa już teraz. Ekipa z Anfield Road zanotowała 27 zwycięstw w 29 meczach, mając tym samym sporą przewagę nad resztą stawki.

– Wiele osób patrzy na ten temat bardzo binarnie. Uważają, że skoro Liverpool ma taką przewagę, to należy przyznać mu tytuł. Ja uważam jednak, że aby było uczciwie, sezon należy przeprowadzić do końca – przyznał Barnes.

– Nie mówię tylko o Premier League, ale także o awansie i spadkach z Championship, League One i tak dalej – dodał były gracz Liverpoolu.

– Nie można przyznać mistrzostwa Liverpoolu bez uznania spadków i awansów – uważa Barnes.

– Nie miałoby sensu przyznawanie tytułu Liverpoolowi, bo równie dobrze zespoły z Championship mogłyby zacząć protestować – zakończył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.