Barcelona pozwie byłego wiceprezesa

sports news

FC Barcelona wystąpi na drogę prawną przeciwko byłemu wiceprezesowi Emili-emu Rousaud-owi za „poważne i bezpodstawne oskarżenia”.

Rousaud w wywiadzie udzielonym Marce powiedział, że w klubie z Katalonii pracuje ktoś, kto „maczał ręce w kasie”, sugerując osiąganie przez zarząd klubu nielegalnych korzyści finansowych.

Według hiszpańskich mediów to właśnie Rousaud miał przekazywać informacje, że prezes Barcelony zatrudnił agencję, do dyskredytowania w mediach społecznościowych Gerarda Pique i Leo Messi’ego.

Rousaud był jednym z wiceprezesów, którego dymisji w ubiegłym tygodniu żądał prezes Barcelony Josep Maria Bartomeu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.