Barjonas przedłużył kontrakt z Glasgow Rangers

sports news

Jamie Barjonas przedłużył kontrakt z Glasgow Rangers – poinformowali wicemistrzowie Szkocji na swojej oficjalnej stronie.

20-letni pomocnik parafował umowę, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. Poprzednia wygasała dwanaście miesięcy wcześniej.

Wychowanek „The Gers” zaliczył dotychczas dziewięć spotkań w macierzystej drużynie. Był także wypożyczony do Bury FC, gdzie zagrał siedem razy na poziomie angielskiej League Two.

Barjonas ma na swoim koncie dwanaście występów w czterech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Szkocji. Nie zdobył w nich żadnej bramki.

Glasgow Rangers zajmują aktualnie drugie miejsce w tabeli szkockiej Premier League. Podopieczni Stevena Gerrarda tylko słabszą różnicą bramek ustępują Celtikowi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.