Korneliussen zakończył sportową karierę

sports news

Mads Korneliussen zakończył swoją sportową karierę – poinformował Orzeł Łódź na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

36-letni Duńczyk jeździł w ekipie z Centralnej Polski w sezonach 2014-2015. Szczególnie ten pierwszy rok był wyjątkowy w jego wykonaniu. Wspólnie z Jasonem Doylem wprowadził klub z Łodzi do finału rozgrywek na zapleczu PGE Ekstraligi. Jego średnia biegowa wynosiła wówczas 2,097.

Korneliussen poza tym ścigał się na polskich torach dla zespołów z Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego, Krosna, Krakowa, Lublina oraz Rybnika.

Najważniejszym osiągnięciem Skandynawa był złoty medal Drużynowego Pucharu Świata w 2014 roku. Piętnaście lat wcześniej triumfował w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Danii.

Korneliussen w minionym sezonie ścigał się jedynie dla zespołu Region Varde Elitesport.

(za facebook.com/orzellodz)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.