Barry-Murphy: Byliśmy zaskoczeni szybkością gry Newcastle United

sports news

Rochdale AFC zremisował u siebie z Newcastle United 1:1 w meczu trzeciej rundy Pucharu Anglii. To oznacza, że drużyna z League One (trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii) zagra w powtórce na St James’ Park.

– Nie mówiłem zbyt wiele w szatni w przerwie. Po prostu przeprosiłem, że nie przygotowałem nas lepiej do tego spotkania – powiedział Brian Barry-Murphy, menedżer Rochdale AFC, cytowany przez „BBC”.

– Uważam, że byliśmy zaskoczeni szybkością gry Newcastle United. Rywale prezentowali się dobrze i mieli przewagę. My byliśmy trochę zszokowani w pierwszej połowie, ale nie było wstydu. Chciałem jednak, aby zawodnicy pokazali na co ich strać – dodał.

– W drugiej połowie mieliśmy kontrolę nad meczem. Nigdy nie byłem w Newcastle, ale cieszę się, że wezmę udział w tej wyprawie razem z klubem – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.