Bartkowiak: Wyciągnąłem bardzo dużo wniosków

sports news

Mateusz Bartkowiak wygrał niespodziewanie dwa biegi i zdobył siedem punktów, dzięki którym Truly.work Stal Gorzów pokonała przed własną publicznością Get Well Toruń 49:41 w spotkaniu ósmej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Podopieczni Stanisława Chomskiego, po czwartym zwycięstwie w sezonie, umocnili się na piątym miejscu w tabeli.

– Liczy się wynik całego zespołu, wykonaliśmy plan minimum na to spotkanie, zdobywając dwa z trzech możliwych do zdobycia punktów – wyznał Bartkowiak dla oficjalnego serwisu Stali Gorzów.

– Początek zawodów w moim wykonaniu był dobry, potem przydarzyła się ta zerówka, ponieważ trochę podniosło mnie na starcie. Przed ostatnim swoim startem nanieśliśmy korekty i było już lepiej – podkreślił utalentowany szesnastolatek.

– Jeszcze bardzo dużo muszę pracować nad startami. Jednak z tego spotkania wyciągnąłem już bardzo dużo wniosków. Trenuje dalej i tak jak mówiłem wcześniej potrzebuję trochę czasu żeby się obeznać z ligą – dodał Bartkowiak.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…