Ząbik: Plan minimum udało się zrealizować

sports news

Trener Get Well Toruń Karol Ząbik przyjął z pokorą przegraną na wyjeździe z Truly.work Stalą Gorzów 41:49 w spotkaniu ósmej rundy PGE Ekstraligi.

“Anioły”, które zyskały bonus za lepszy bilans w dwumeczu, doznały szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i zamykają wciąż klasyfikację.

– Planem minimum była obrona punktu bonusowego i to udało nam się zrealizować.
Jesteśmy z tego zadowoleni, mimo że walczyliśmy o lepszy wynik – wyznał Ząbik w rozmowie z oficjalnym serwisem Stali Gorzów.

– Tor był jak najbardziej regulaminowy i dobry do walki – podkreślił opiekun “Aniołów”.

– Po próbie toru odbyła się narada, po której każdy z zawodników coś tam założył. Niestety nie poszło to w dobrą stronę jednak do końca zawodów udało nam się z tego wybrnąć pod koniec zawodów – podsumował Karol Ząbik.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…