Bartkowski: Byliśmy bezradni

sports news

– Niestety, był to słaby mecz w naszym wykonaniu. Byliśmy bezradni. Traciliśmy bramki w bardzo łatwy sposób – powiedział po porażce w Poznaniu (0:4), piłkarz Pogoni Szczecin, Jakub Bartkowski.

– Po przerwie chcieliśmy podejść wyżej, trochę zagrozić Lechowi, ale szybko stracona trzecia bramka sprawiła, że gospodarze mieli pełną kontrolę nad tym spotkaniem. Prowadząc wysoko na pewno łatwiej się gra, a my nie mieliśmy żadnego pomysłu na zagrożenie Lechowi – dodał obrońca Dumy Pomorza.

– Wypadliśmy bardzo blado, ale przed nami następny mecz. Gramy teraz u siebie i musimy zmazać tę ogromną plamę, która dziś daliśmy – podsumował spotkanie z Lechem Bartkowski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.