Lukas Kwasniok: Zabrakło nam agresywności

sports news

– Chcieliśmy zaatakować Bayer wszystkim, co mamy najlepsze, a zamiast tego rzucaliśmy w nich wacikami. Zabrakło nam agresywności i z tego powodu jestem rozczarowany – powiedział po odpadnięciu z Pucharu Niemiec, trener Saarbruecken, Lukas Kwasniok.

Pochodzący z Gliwic 38-letni szkoleniowiec, został zapytany przez dziennikarza stacji ARD, czy nie ustawił swojego zespołu zbyt defensywnie. – Po meczu, zawsze jest się mądrzejszym. Jednak ten, kto wpadł na taki pomysł, chyba miał problemy gastryczne – odpadł Kwasniok. – Mieliśmy swój plan, ale jeśli zobaczysz, jak Demirbay, podał do Diaby’ego przy pierwszej bramce, to naprawdę nie jest łatwo przed tym się obronić – dodał.

– Denerwuje mnie to, że nie byliśmy agresywni. Nie mówię nawet o tym, jak graliśmy po stracie pierwszej bramki, ale od pierwszego gwizdka brakowało nam agresji. Jestem z tego powodu bardzo rozczarowany – zakończył Kwasniok.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.