Basel – Young Boys – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Basel – Young Boys. Typy bukmacherskie do Singla, na środę 3 dzień marca, wybraliśmy ze szwajcarskiej Super LeagueZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w spotkaniu pomiędzy Bazyleą a Young Boys obie drużyny strzelą gola i padną przynajmniej trzy bramki.

Jest to tylko pozornie spotkanie na szczycie, bowiem lider z Berna ma aż 19 punktów przewagi nad drugą w tabeli ekipą gospodarzy. Jednak ten mecz wcale nie musi się zakończyć wygraną gości…

Mieliśmy ochotę zaszarżować i postawić na gospodarzy po kursie 6.60, bo jest w tym typie wartość. Young Boys będą grali czwarty mecz w przeciągu 10 dni. Już w ostatnim meczu z Lucerną widać było po piłkarzach lidera małe zmęczenie, stąd tylko remis 2:2.

Po drugie, jaką motywację może mieć drużyna, która ma 19 punków przewagi nad wiceliderem? Sprawa mistrzostwa jest już rozstrzygnięta, a lokalne pojedynki to tylko sparingi przed 1/8 finału Ligi Europy, do którego ekipa z Berna awansowała po wyeliminowaniu Bayeru Leverkusen.

Kto się nie obawia, może spróbować za małą stawkę zagrać na gospodarzy. My jednak postawimy na BTS i over 2.5 gola, bo spodziewamy się otwartego meczu z dużą liczbą bramek.

Basel – Young Boys, typ: BTS i powyżej 2.5 gola, kurs: 1.93.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”