Basha: Pokażemy jeszcze piłkarską jakość

sports news

– Nikt nie jest szczęśliwy, że nie udało nam się osiągnąć tego, co zamierzaliśmy – wyznał Vullnet Basha w rozmowie z oficjalnym serwisem Wisły Kraków.

Trzynastokrotni mistrzowie Polski zmagania w grupie spadkowej LOTTO Ekstraklasy rozpoczną od konfrontacji ze swoją imienniczką z Płocka.

– Wszyscy chcieliśmy znaleźć się wśród pierwszych ośmiu zespołów, to był cel, który przyświecał nam wszystkim i którego ostatecznie nie udało się zrealizować – podkreślił Albańczyk.

– Jesteśmy niezadowoleni. Myślę, że w dużych meczach graliśmy na poziomie, ale z drużynami niżej notowanymi nie zawsze prezentowaliśmy się dobrze i dużo nas kosztowało wygrywanie z nimi. Ale to już należy do przeszłości, musimy patrzeć w przód i postarać się zakończyć sezon na najwyższym miejscu z możliwych – stwierdził Basha.

– Ten rok był dość ciężki, z tym wszystkim, co się działo. I to prawda, mieliśmy dość wąską ławkę. W styczniu przyszli nowi zawodnicy, ale odeszli inni, więc musieliśmy przyzwyczaić się do gry w innym zestawieniu. Myślę, że w tej ostatniej fazie sezonu pokażemy jeszcze piłkarską jakość – dodał defensywny pomocnik „Białej Gwiazdy”.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.