Żuraw: Stać nas na lepszą grę

sports news

Trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw liczy na szybką rehabilitację swoich podopiecznych w sobotniej konfrontacji z Jagiellonią w Białymstoku w ramach 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Obie drużyny spotkały się ze sobą na zakończenie rundy zasadniczej i wówczas „Kolejorz” uległ u siebie ekipie z Podlasia 0:2.

– Cieszę się, że mamy tak szybko okazję do rewanżu. Na pewno stać nas na lepszą grę – wyznał Żuraw dla oficjalnego serwisu siedmiokrotnych mistrzów Polski.

– Mam nadzieję, że teraz każdy, wiedząc jak sytuacja wygląda, podejdzie profesjonalnie do swoich obowiązków, że będzie chciał się z Lechem normalnie pożegnać i pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. Tego ja oczekuję na treningach, a widzę, że wszyscy pracują tak jak do tej pory. Wierzę mocno, że o tych siedmiu spotkaniach nie będziemy mogli powiedzieć, że były tylko rozegrane – odniósł się trener Lecha do opublikowanej listy piłkarzy żegnających się z Bułgarską.

– Mam nadzieję, że każdy kto wyjdzie na boisko da z siebie sto procent i ten sezon zakończymy nie tylko z twarzą, ale również na dobrym miejscu – podkreślił Żuraw, który także nie jest pewny swojej przyszłości.

– Od samego początku miałem powiedziane, że mam przede wszystkim spróbować tchnąć w ten zespół nowego ducha. Nie wynik tutaj będzie decydował, ale nie ukrywam, że dla wszystkich byłoby dobrze, żeby moja sytuacja jak najszybciej się wyjaśniła – podsumował opiekun „Kolejorza”.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.