Bayern przedłużył kontrakt z Hansi Flickiem

sports news

Bayern Monachium przedłużył kontrakt z trenerem Hansi Flickiem do 30 czerwca 2023 roku – poinformował klub z Bawarii.

– Jesteśmy zadowoleni z pracy Hansiego Flicka. Pod jego skrzydłami zespół rozwijał się bardzo dobrze i grał atrakcyjną piłkę, co znalazło również odzwierciedlenie w wynikach. Jesteśmy jedynym niemieckim klubem, który nadal uczestniczy we wszystkich rozgrywkach. Podoba mi się również sposób, w jaki kieruje zespołem. Liczymy, że z Hansim Flickiem będziemy osiągali nasze cele – powiedział prezes Bayernu Karl-Heinz Rummenigge.

– Wraz z moim zespołem trenerskim z niecierpliwością czekam na nadchodzące zadania. Rozmowy z Karl-Heinzem Rummenigge, Oliverem Kahnem i Hasanem Salihamidzicem były bardzo dobre i charakteryzowały się wzajemnym zaufaniem. Wspólnie ustaliliśmy kierunek na nadchodzące lata. Jestem pewien, że razem możemy wiele osiągnąć – zapowiedział Hansi Flick.

– Dla Bayernu Monachium ważne jest, aby trener rozumiał filozofię klubu. Hansi był zawodnikiem Bayernu, był asystentem trenera. Teraz jest pierwszym trenerem. Hansi zna mentalność klubu, wie, że Bayern zawsze mierzy w największe sukcesy i cieszę się, że możemy wspólnie z nim rozwijać naszą koncepcję klubu w nadchodzących latach – dodał członek zarządu Bayernu Oliver Kahn.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.