Syn Maldiniego nie ma już objawów koronawirusa

sports news

Daniel Maldini poinformował, że nie ma już żadnych objawów zakażenia koronawirusem.

W marcu Paolo Maldini wraz z synem Danielem poinformowali, że zostali zarażeni COVID-19.

Daniel podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie przyznał, że czuje się już bardzo dobrze

– Nie mam już żadnych objawów choroby. Czuję się dobrze i wróciłem do indywidualnych treningów – powiedział Daniel, którzy zdradził również, że miał w swoim życiu dwóch mentorów: ojca oraz Zlatana Ibrahimovica.

– Zlatan dał mi wiele cennych rad, zarówno jeśli chodzi o boisko, jak i życie poza nim. Od młodych lat byłem przyzwyczajony do presji, bo przecież pochodzę z rodziny, dwóch legend, dziadka Cesare i ojca Paolo – dodał 18-latek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.