Bellego i Huckenbeck wybrali oferty z Bydgoszczy

sports news

David Bellego i Kai Huckenbeck zostali zawodnikami ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz – poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Polski na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Francuz spędził miniony sezon w Power Duck Iveston PSŻ Poznań, natomiast Niemiec ścigał się dla Orła Łódź. Obaj zawarli roczne kontrakty.

Stosowną umowę przedłużył również Josh Grajczonek. Wcześniej podobny ruch wykonał również Kamil Brzozowski. Nowym juniorem ekipy znad Brdy został Mateusz Błażykowski.

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz w przyszłym roku będzie rywalizować na zapleczu PGE Ekstraligi. „Gryfy” awans do Nice 1. Ligi wywalczyły po wygranym dwumeczu finałowym (31:59 i 61:29 – przyp. red.) z drużyną Power Duck Iveston PSŻ Poznań.

(za facebook.com/PoloniaBydgoszcz)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.