Drabik spędzi szósty sezon we Wrocławiu

sports news

Najbardziej utytułowany polski junior w historii zostaje we Wrocławiu – poinformowała w poniedziałek na swojej oficjalnej stronie Betard Sparta.

Maksym Drabik parafował kontrakt i nadchodzący sezon będzie dla wychowanka Włókniarza Częstochowa szóstym w ekipie znad Odry. Dla wrocławskiego klubu zdobył już w sumie 641 punktów i 51 bonusów.

Drabik w minionym sezonie był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu. Zadebiutował także w cyklu Speedway Grand Prix, występując z „dziką kartą” w turnieju na Stadionie Olimpijskim.

– Maksym to jeden z największych talentów w historii polskiego sportu. Cieszę się, że pozostaje częścią wrocławskiego zespołu i nadal będzie cieszył swoją jazdą kibiców na Stadionie Olimpijskim – podkreślił Andrzej Rusko, prezes WTS.

(za wts.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.